• złoty notes notatnik pamiętnik personalizowany

złota księga życia złoty notes pamiętnik

format
150.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 14
Paczkomat InPost 14
Kurier InPost 19
Kurier UPS 21

Złota księga życia
Pewna opowieść głosi, że każdy z nas dostaje na początku swojej drogi dwie księgi - srebrną, w której zapisany jest nasz los oraz złotą, w której sami możemy zapisać naszą historię. Bardzo spodobała mi się ta wizja, miałam przyjemność stworzyć taką księgę dla pewnej Wyjątkowej Osoby, a teraz dodaję ją również do mojej galerii :)
Możesz zapisać w niej swoje plany, marzenia, opisywać minione dni i nowe idee. Nie obawiaj się! Im śmielsze cele tym większa radość z ich realizacji.

Oprawa złotej księgi
Okładkę obiłam tkaniną w kolorze złotym, do zamknięcia służą skórzane rzemienie, które są minimalnie jaśniejsze od koloru tkaniny i szare na odwrocie. Mogę wykonać księgę bez rzemieni lub zamiast nich użyć satynowych wstążek jak w innych moich notesach - daj znać w wiadomości do zamówienia jeśli chcesz wprowadzić zmiany :)
Papier w księdze szyję ręcznie grubymi nićmi do skóry, całość potem kleję w bloku, oprawa jest więc solidnie wykonana i bardzo trwała.

Ręcznie postarzany papier
Wnętrze kryje 160 stron/80 kartek postarzanego ręcznie papieru marmurkowego, który postarzam do każdego notesu sama :)
Każda ze stron jest niepowtarzalna, ma delikatną fakturę i marmurkowe desenie. Do ich barwienia używam jedynie ekologicznych ziołowych barwników.

Księgi ze zdjęć zawierają różną ilość stron, są to przykładowe realizacje, każdą z nich wykonywałam na specjalne zamówienie:
księga z inicjałem M - 190 kartek (380 stron)
księga z inicjałem W - 80 kartek (160 stron)
księgi z podwójnymi inicjałami - 100 kartek (200 stron)
Wszystkie zdjęcia przedstawiają księgi w formacie A5.

Księga w wersji podstawowej zawiera 80 kartek (160 stron) papieru postarzanego.
Potrzebujesz grubszy notes? Dodatkowe kartki znajdziesz tutaj:
dodatkowe kartki A5
dodatkowe kartki A4

Format złotej księgi A5 lub A4.

Personalizowana okładka złotej księgi
Na okładce umieszczam wypukły inicjał lub inicjały, proszę o podanie ich w okienku wiadomości do zamówienia. Jeśli chcesz zmienić czcionkę inicjałów skontaktuj się ze mną, nie każda będzie dobra do tego celu, dlatego ustalmy to razem :)

Czas realizacji zamówienia
czas realizacji na stronie jest czasem maksymalnym, jeśli potrzebujesz księgę wcześniej, szukasz prezentu "na ostatnią chwilę" napisz do mnie, jeśli nie mam wielu zamówień w trakcie realizacji wykonam Twoje zamówienie o wiele szybciej.